پنج توصیه فوق العاده برای شاداب بودن

در این مقاله پنج توصیه فوق العاده برای آغاز یک روز با نشاط را به شما پیشنهاد می دهیم.


* قبل از اینکه از رختخواب خود بلند شوید به شما توصیه می کنیم:
هنگامی که چشمانتان را باز می کنید،و همان در رختخواب که هستید حرکات کششی انجام دهید،حرکاتی مانند حرکات گربه بر روی دو زانوی خود بنشینید و به سمت جلو خود را بکشید سر خود را بین دو دوست خود قرار دهید،و مدتی در این حالت بمانید.


* قبل از اینکه صبحانه تان را میل کنید توصیه می کنیم که یک لیوان آب بنوشید.
زیرا شما بعد از هفت یا هشت ساعت که از خواب بیدار می شوید بهتر است اولین ماده ای خوراکی که می نوشید آب باشد زیرا با نوشیدن آب سمومی که در بدن شما در طول یک شبانه روز ساخته شده است و طی فعل و انفعالات بدن به وجود آمده اند و اکنون در نقاطی از بدن شما جمع شده اند را با نوشیدن آب دفع می کنید.

* صبحانه بخورید :
صبحانه ای که دارای ارزش غذایی پروتئنی باشد.بهتر است صبحانه ای را داشته باشید که دارای موادی مانند گندم باشد.


* خون تان را به جوشش و حرکت در بیاورید:
این جمله بدین معنی می باشد که با صبحانه ی خود یک فنجان قهو بنوشید،قهوه علاوه بر ارزشی که گفته شد باعث می شود که شما در طول روز آرامش بیشتری به اعصاب خود داشته باشید.کمی نرمش و ورزش نیز انجام دهید البته قبل از خوردن صبحانه !!


* به دومین فنجان قهوه نه بگوید
زیرا تنها یک فنجان قهوه می تواند مفید باشد اما فنجان دوم دیگر اهمیتی ندارد.بهتر است فنجان دوم قهوه تان را هنگامی که از فعالیت بیرون به منزل برگشتید میل کنید.

/ 16 نظر / 42 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اتنا

مرسی چه توصیه های خوبی بود ممنون.[گل]

مفیدترین

زمانی که دعوتنامه مفیدترین رو برای شما ارسال کردیم حس کردیم شما هم به کاربران فعال ما خواهید پیوست!! لطفا ما رو در مفیدتر کردن مفیدترین یاری نمایید شعار ما: مفیدترین با کاربران خودمفیدترین شد و مفیدترین خواهد ماند. منتظر حضور هرچه بیشتر شما هستیم تشکر پیشاپیش از همکاریه شما تیم نظارت بر کاربران ( مفیدترین) www.mofidtarin.com

سحر

سلام آقا مهدی . امیدوارم خوب و سرحال و سرزنده و سلامت باشید . درسته یه کم دیربه دیر میام شرمنده [خجالت] واقعا عذرخواهی میکنم .. یه کم کارام زیاد شده .. راستی از بابت مسئله ی شاگرد و استادی بهتون بگم من واقعا شاگرد خوبی نبودم درسهایی که بهم داده بودین را خوندم ولی باور کنید یادم میره .. خلاصه که اگر خواستید تنبیهی شامل حال من باشه درمجازات این حقیر عفو کنید[نیشخند][ناراحت] براتون آروزی بهترین ها را در زندگی دارم ..[لبخند]

سحر

حالا که تا اینجا اومدم بهتر دیدم در مورد این پست جدیدی که گذاشتین یه مطلبی بگم ... آخه میدونید چیه حیفه که یه نفر بیاد به وبتون سر بزنه بعد یه کامنت کوچولو هم نذاره .. من واقعا مطالب وبتون را دوست دارم . در مورد شاداب بودن توصیه هاتون همه به جا ولی یه وقتایی هست که همه ی این موارد را در زندگی رعایت میکنیم ولی به نتیجه ی مطلوبی نمیرسیم ... شاید دیگه الان توی این دنیای به این بزرگی با وجود تمام استرس ها و تنش ها وقت کمی را ماآدما بذاریم برای شاداب بودن حتی دیگه برای شاداب کردن وخوشحال کردن دیگران هم هیچ کوششی نمیکنیم .. درهر حال پستتون مثل همیشه عالی بود . موفق باشید.[لبخند][خداحافظ]

آستیاژ

حتما به این توصیه ها عمل می کنم . شاد و پایدار باشید .[گل]

الهام 55

سلام عرض شد رفیق خوبی؟خوشی ؟ خدارو شکر با بند آخر موافقم شدیدا ولی گاهی می جسبه مگه نه ؟؟[چشمک]

uranus

ســــــــــــــــلام : با این حساب من شادم[نیشخند] در مورد اون کامنتم در ایران اتفاقا با این معیارها جذب همدیگه میشن هرکی جذب مشابه خدت میشه تا حالا دیدی یه چادری با یه پیر فشن دوس باشن خیلی هم عاشق هم باشن؟؟؟ مسلما نه چون اینا هیچ وجه اشتراکی با هم ندارن هر کی دنبال یکی می گرده که مثل خودش باشه شباهت به خودش داشته باشه البته پسرا اگه زشت هم باشن باز دنبال زیباترین می گردن!!!!

ali

باشه حتما